Ми в Україні для вас

Говоримо!

Ми хотіли б почути від вас! Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, коментарі або обурення. Ваша думка важлива для нас, і ми хочемо бути на зв’язку з вами.

Якщо ви хочете дізнатися більше про іслам, поділитися своїми думками або просто поговорити про теми, пов’язані з нашою спільнотою, не соромтеся зв’язатися.

Відкрийте істинний іслам

Привіт з іншого кінця України! Ми тут, щоб поділитися з вами важливим повідомленням про іслам та наше зобов’язання допомогти вам зрозуміти його.

Ми хочемо, щоб ви знали, що ми не просимо жодних платежів за це, ми просто хочемо відкрито та чесно поділитися повідомленням про іслам. Ми тут, щоб відповісти на всі ваші запитання та надати підтримку у вашому пошуку знань.

За останні три місяці ми мали честь зустрічатися з 21 людиною з Латинської Америки, які звернулися до нас, і після того, як дізналися більше про іслам, вони вибрали стати мусульманами. Це показує, що є багато помилкових уявлень про іслам, і ми тут, щоб їх розірвати.

Ми розуміємо, що час від часу засоби масової інформації можуть поширювати неточну інформацію та негативну пропаганду про іслам. Ми закликаємо вас не вірити усьому, що ви чуєте або читаєте. Замість цього ми запрошуємо вас послухати нас з відкритим розумом, навіть якщо це лише один раз. Ми вважаємо, що коли ви візьмете собі хвилину, щоб справді познайомитися з нами, ви побачите, що іслам – це релігія миру, любові та єдності.

Ми тут для вас, готові відповісти на ваші запитання та надати підтримку. Не соромтеся звертатися до нас в будь-який час. Разом ми можемо навчатися та зростати в розумінні та взаємному повазі.